W aukcjomat.pl w innowacyjny sposób łączymy ze sobą sprzedaż i integrujemy Twoje aukcje z wielu popularnych serwisów.

Dzięki temu z jednego miejsca możesz zarządzać sprzedażą z wielu serwisów oszczędzając przy tym czas i zwiększając ilość klientów.


Oto miejsca, z którymi możesz zintegrować swoje konto:


eBay - jest jednym z największych serwisów na świecie, prowadzących sprzedaż w postaci aukcji. To właśnie tutaj Twój biznes może wyjść na świat!


Allegro - Jest to największa platforma sprzedaży on-line w polsce. Jeśli prowadzisz tutaj sprzedaż, to aukcjomat będzie z pewnością pomocnym narzędziem.


Otomoto - Największa w Polsce platforma do sprzedaży pojazdów oraz części motoryzacyjnych. Jeśli masz dużo pojazdów lub części na sprzedaż, to aukcjomat pomoże Ci to uporządkować.


OLX - serwis ogłoszeniowy, który aktualnie działa w ponad 40 krajach. Możesz sprzedać tu praktycznie wszystko, a jeśli na przykład Twoje aukcje są obecne na olx i allegro lub olx i autoworld, to aukcjomat idealnie będzie wspierał Twoją sprzedaż integrując to wszystko w jednym panelu


AutoWorld - jeden z najnowocześniejszych i najbardziej intuicyjnych portali do sprzedaży części oraz pojazdów. Pozwala na najbardziej zaawansowane wyszukiwanie oraz jest pozbawiony prowizji od sprzedaży


Amazon - największy na świecie sklep internetowy, który zajmuje się między innymi sprzedażą elektroniki.


Nie musisz już więcej tracić czasu, ani klientów, aby w każdym z tych miejsc zarządzać swoimi ogłoszeniami.
Wystarczy kilka kliknięć myszką, aby cały świat ogłoszeń znalazł się w Twoich rękach!

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy za kontakt.

Newsletter